Dzień z życia Klubu Seniora

Dnia 10.10.2019 w Klubie Seniora w Zdzieszowicach odbyły się warsztaty kulinarne, na których gotowaliśmy i serwowaliśmy kotleciki mielone, ziemniaczki i buraczki. Wszystkim apetyt i humor dopisywał. Danie obiadowe wyszło wyśmienicie. Każdy Senior pomagał i chętnie uczestniczył w zajęciach. Pani Krystyna – uczestniczka warsztatów prezentowała swoje rękodzieła. Będzie również przekazywać swoją wiedzę innym Seniorom.

Tego atrakcji nie zabrakło – gościliśmy ekipę telewizji TVP 3 Opole, która przyjechała zobaczyć jak działa jeden z 20 Klubów Seniora. Reportaż z tego wydarzenia będziecie mogli Państwo zobaczyć we wtorek 22 października na kanale TVP3 Opole o godzinie 19:45 ( Schlesien Journal). Serdecznie zachęcamy do obejrzenia całego materiału.

Podczas naszego spotkania dołączyła do nas Pani psycholog Agnieszka Stąpor, która przybliżyła  swoją osobę naszym Seniorom. Pani psycholog tego dnia udzielała porad i rozmów naszym podopiecznym. Za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

„ Jestem bardzo miło zaskoczona z atmosfery jaka panowała podczas naszego spotkania. Kiedy przyjechałam na miejsce, Klub już tętnił życiem. W kuchni gwar, na sali Panie integrowały się przy kawie i cieście. Mieliśmy również okazję porozmawiać na istotne dla nich tematy związane z  życiem i problemami osób starszych. Często w biegu codziennego życia zapominamy o tym, że  Seniorzy  są doświadczeni przez życie. My z tego doświadczenia powinniśmy i korzystamy” mówi Agnieszka Stąpor –psycholog „ Opolskiego Seniora”

Animatorka Klubu Seniora Pani Brygida Labisz dziękuje wszystkim uczestnikom warsztatów za tak liczny udział.