Co nowego w Klubach Seniora?

30 czerwca 2024 roku minie 15 miesięcy odkąd zakończyło się finansowanie Klubów Seniora w ramach wsparcia płynącego z projektu pod nazwą: „Opolski senior – zapewnienie wsparcia osobom niesamodzielnym oraz ich opiekunom” skierowanego do osób niesamodzielnych i seniorów zamieszkujących na terenie województwa opolskiego. Lecz mimo to nasze kluby w dalszym ciągu prężnie działają i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób starszych. Seniorzy nie wyobrażają sobie już życia bez spotkań w klubie, a pomysłów na wspólne spędzanie czasu nie brakuje. Wycieczki, warsztaty manualne, wspólne gotowanie i biesiadowanie oraz zajęcia sportowe stały się ich codziennością. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z ostatnich miesięcy, aby przybliżyć Wam jak w naszych klubach wygląda życie na emeryturze.

Wycieczka seniorów z Komprachcic w Raciborzu i Rudach
Raszowa- pieczenie rogali na św. Marcina
Spotkanie seniorów z Chrząstowic z przedszkolakami
Zjazd Mikołajów w Długomiłowicach
Darcie pierza w Kórnicy
Prace manualne – Zajączki na zajączka dla seniorów – Komprachcice
Świętujemy 80 urodziny seniorki w Dąbrówce Górnej
Wycieczka do Wisły – Antoniów
Wycieczka do Pszczyny – Borycz