Święta, święta i po świętach..

Święta minęły i powoli wracamy do rzeczywistości! Nasze Kluby wracają także powoli do normy. A co u nich słychać? W każdym Klubie trwają spotkania świąteczne i noworoczne, podczas których każdy opowiada jak spędził święta. Na razie nabieramy sił, aby prężnie wkroczyć w nowy rok z nowymi pomysłami na zajęcia. Mamy nadzieję, że rok 2021 będzie dla nas o wiele lepszy i nie będziemy musieli zamykać naszych Klubów! Może chcesz dołączyć do naszej dużej rodziny? Wypełnij Formularz i zgłoś się do najbliższego Klubu!
W Klubie spędzisz miło czas i zapomnisz o gnębiących cię problemach. W nowym roku zachęcamy do Kontaktu z Psychologami. Może jest jakaś sprawa, która sprawia ci wiele zmartwień? Daj sobie pomóc i zadzwoń anonimowo na naszą infolinię! Śledźcie naszą stronę wtedy będziecie na bieżąco z naszymi Seniorami ♥